Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Fél év alatt mennyit...

Csajok! Fél év alatt mennyit nőhet a hajam? Mit használjak hogy gyorsabban nöljön? Nektek mennyi idö alatt nőt meg? Kb ugy váll alá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Átlagosan havonta 1 centit nő a haj. Tehát fél év alatt kb 6-ot, de ez mindenkinél más-más. Nekem fél év alatt csak 4-5 centit nő. Szerintem semmilyen csodaszertől nem fog gyorsabban nőni.
2011. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

1 hónap alatt 1-1,5 cm-t nő a haj átlagosan. Persze van akinél ez lassabb, és van akinél gyorsabb. Így fél év alatt kb. 6-9 cm-t nő a haj (átlagosan).

Ha növeszteni akaros a hajad, akkor semmiképpen ne vasald, mert akkor "leég" a vége, és láthatóan semmit nem fog nőni a hajad. (mármint nő, de nem fog látszódni, mert a vége "leég")

A legjobb módszer, ha megtalálod a megfelelő samponod, és mindig azzal mosod a hajad, nem váltogatsz soha, semmi másra. Ami pedig a gyorsabb növekedést illeti (csodaszer ugyan nincs rá), de a ricinusolaj jó szolgálatot tesz! Itt egy kis videó:

[link]

Sok sikert a hajnövesztéshez! :) Én is épp növesztek!

2011. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Ricinus olajat biztos kipróbálom! :)
2011. nov. 25. 16:23
 4/7 A kérdező kommentje:
amugy ti milyen sampont használtok? amitől erősödhetne a hajam?:) igazából nagyon törik..és nem tudom mit csináljak vele. :)
2011. nov. 25. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én a Bánfi hajcsaládot ajánlom. Szerintem ez az egyik legjobb sampon+balzsam. És van egy hajszesz is, ami szintén nagyon jó hajhullást csökkentő és hajnövekedést serkentő.

És ráadásul nem is drága:

[link]

Próbáld ki nyugodtan! :)

2011. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ricinus olajat próbáld ki. Nekem bevált ;)
2011. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam,de ez lehet,hogy hülyeség,de állítólag ha fonásban hordod akkor gyorsabban nő.
2011. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!