Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A színezés vagy a festés...

A színezés vagy a festés károsabb a hajnak?

Figyelt kérdés
szerintem a színezés azért lehet jobb, mert az kikopik, a festés pedig csúnyán lenő.. a színező meddig tart? mikor kezd kikopni? akik használtak már színezőt írják meg a tapasztalataikat:) előre is köszönöm L/17
2011. nov. 27. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A színező csak a haj külső rétegén hat, a festék meg belülről színezi, ezért tartós. A színező minden mosásnál fakul, ezért elég csúnya is tud lenni 1-2 mosás után. A lenövés még mindig jobb, meg ha tartósra akarod akkor több értelme van a festéknek, mert csak a tövét kell mindig festeni. Színezőnél meg mindig az egész hajat festeni kell.
2011. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hajtól függ. Én nyáron használtam színezőt, világosszőke volt a hajam, és elvileg 48 hajmosás után ki kellett volna kopnia. Vörösesbarnára festettem, és még mindig nem kopott ki teljesen. Tudom, hogy ez így hihetetlenül hangzik, de vannak még benne vöröses tincsek, néhol barna, és a hajvégeken szőke. Meg persze ahol lenőtt. Nagyon természetes hatása van, és szerintem jobb mint a "rendes" festék.
2012. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!