Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ragasztós műköröm letört...

Ragasztós műköröm letört köröm helyett?

Figyelt kérdés

Előre írom, hogy egyáltalán NEM ÜT el a sajátomtól, és nem is esik le.

Jó hosszúak voltak már az igazi körmeim, erre beszakadt az egyik. Nem fogom emiatt levágni az összes körmömet, rövid körömmel nem tudok élni. Így ráraktam ezt. Nagyon cink, hogy inkább műkörmöt rakok helyette, minthogy levágjam?


2011. nov. 27. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát már ott gáznak találtam az írásod hogy "rövid körömmel nem tudok élni". Mintha számítana milyen a körmöd. Senkit nem érdekel hogy rövid vagy hosszú. Te meg nem halsz bele ha levágod mert pár hét múlva úgyis megnő újra. Persze ha ragasztóval kínzod akkor meggyengülhet a felszíne és legközelebb majd hamarabb törik.
2011. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval!
2011. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én megértelek, nekem is most tört le az egyik és tiszta ideg voltam/vagyok. Én sem tudok röviddel élni.

Én azt csináltam, hogy a sajátomat visszaragasztottam, mert a köröm felületre nem akartam ragasztani így csak egy pici vonalba van ragasztva.Egész jól bírja.

Szerintem nem cinkes, akinek nem tetszik így járt

(és akinek nincs hosszú körme az nem értheti és ne bunkózzon)

2011. dec. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!