Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az osztályban mindenki leku*vá...

Az osztályban mindenki leku*váz a szőke hosszú hajamért, és ez nagyon zavar. Hogy mondjam el nekik, hogy ez nem esik jól nekem?

Figyelt kérdés
Légyszives segítsetek !
2011. nov. 27. 21:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
hány éves vagy ? .
2011. nov. 27. 23:11
 12/19 anonim ***** válasza:
14
2011. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát te??
2011. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát őszintén szólva a legutolsó ok, amiért ezt mondják, az a hajad. Nézz mélyen magadba, és keresd meg a hibát, mert valamiért mégiscsak téged titulálnak annak, aminek és nem másokat. Tudom, más szemében könnyebb megtalálni a szálkát, a sajátodban meg ott a gerenda, de sebaj, biztos mindenki hülye, csak te vagy helikopter.

Amúgy meg odaállsz, és megkérdezed ilyen esetben, hogy ha valami baja van, ne jelzőkkel dobálózzon, hanem beszélje meg veled, erre vagy elmondja, vagy csendben marad.

2011. nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak irigyek a hajadra, mert ritka a hosszú szőke haj szerintem :)
2011. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Velem is van ilyen, sajnos.

Nekem is hosszú szőke (természetes) hajam van, sokan irigyek rá.

A k*rázásnál mondjuk a szőke nős viccek gyakoribbak nálam, de azokon én is csak nevetek. :)

18/L

2011. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nekemis eredeti.: ) Mostanában nemnagyon piszkáltak hálaistennek.De néha azon vagyok,hogy befestetem barnára.:(
2011. dec. 1. 20:17
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Be ne fessd! Irigyek a hajadra, és pont azt akarják elérni, ne légy szőke.

Amég van aki irigy rád, tudod, hogy valamit jól csinálsz. :)

2011. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Nehogy befesd! Csak irigyek rád! nekem középbarna hajam van és én nekem meg pont a szőke tetszik :D szóval csak irigykednek, ne törődj velük...
2011. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!