Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Beszeretném festetni a hajam...

Beszeretném festetni a hajam feketére. Mennyire roncsolja a hajamat?

Figyelt kérdés
Nagyon hullana tőle? És tényleg megváltoztatja egy arc karakterét valamenynire? Ha visszaszeretném festetni lehetséges? Vagy agyonkárosítom vele? Valamint viszonylag sötét bőröm van. Ahhoz jól áll ez a szín?
2011. nov. 28. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan hajfestéket vegyél, amiben ápoló összetevők (pl. olajok) vannak (bár manapság már melyikbe nincs..? :D), olyan lesz mint egy hajpakolás. Nekem egyáltalán nem roncsolta a hajam szerkezetét, szép fényes és puha lett rögtön a festés után, viszont tényleg nagyon hullott egy jópár hétig. :S Nem tudom, hogy a Te arcodat hogyan változtatná meg, próbálj ki előtte csak egy színezőt ami pár mosás után kijön és akkor majd meglátod, hogy tetszik-e, én is így csináltam. :)
2011. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Színezőt vegyél,feketére festeni fölösleges festékkel,mert a szinező is befogja és nem roncsolja annyira a hajat. Nekem évekig festett fekete hajam volt,sose hullott és akkoriban volt a legszebb a hajam! Erős,fényes,csillogó.

Hajrá!

2011. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem is évekig hosszú festett fekete hajam volt. Amikor meguntam alig tudtam megszabadulni tőle. A festék ugye nem kopik le - már ami jó minőségű - ezért le kellett vágatnom rövidre a hajam és újra növeszteni. A lenövés nagyon ronda volt mivel középbarna az eredeti hajszínem. Én nem festeném be csak színezném. Nekem nem hullott a hajam, bár szerintem ez festéktől is függ. Nekem a paletta fajtái váltak be. Nem roncsolja a hajat, sőt a festék körbevonja egy réteggel amitől szép fényes, sima lesz.

Ha fekete festés után szeretnél újra világos hajat, hát szerintem teljesen tönkre teszi. Én próbáltam azt is és "drót" lett.

egyenlőre csak szinezővel próbáld ki szerintem és meglátod hogy áll!

2011. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is színezőt vegyél! 1x-i festés is elég ahhoz hogy nehezen tudj tőle megszabadulni... Nekem nagyon károsította a hajam, tört és folyamatosan vágatni kellett a végéből. Ezért nem is volt soha egészséges hosszú fekete hajam.
2011. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!