Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol találok debreceni tapaszta...

Tóni72 kérdése:

Hol találok debreceni tapasztalt kozmetikust a problémámra?

Figyelt kérdés
Pattanásos, gyulladt bőrömmel Bőrgyógyászhoz jártam. A gyulladások elmúltak, viszont a helye nagyon csúnyán gyógyult, szerintem heges lett. A kérdésem az lenne, hogy tudnám ezt helyre hozni? A bőrgyógyász kozmetikust ajánlott. Debreceni vagyok, ezért debreceni tapasztalt kozmetikust keresek.

2011. nov. 29. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a következőt ajánlanám:

google, facebook, ilyesmi helyeken nézz körül, rengeteg kozmetikusnak van weboldala, ahol leírja, milyen kezeléseket végez, és általában van árlista is. De ha gondolod fel is hívhatod őket. Én így látatlanban mikrodermabráziót javasolnék, szép eredményeket lehet vele elérni.

2011. nov. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!