Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekvő szoliban az alattam...

Fekvő szoliban az alattam lévő plexi olyan hideg volt, hogy majd szétfagytam a 15perc alatt. Ez természetes vagy már régiek a csövek? Barnulhatott igy a hátam egyátalán?

Figyelt kérdés
Mivel önkiszolgálós szoliba járok,nem is tudtam senkit sem sem megkérdezni.
2009. máj. 13. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem azert barnulhattal valamit. De mi az az onkiszolgalo szoli?
2009. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

El kell keserítselek de felesleges pénzkidobás volt! Jéghideg plexi a szoliban? Max az első 5 másodpercben, utána úgyis felhevül a csövektől, ha meg nem, akkor jó esélyed van rá hogy többéves csövek voltak benne.

Önkiszolgálós szoli? Elmeséled az milyen? Még nem láttam ilyet. Ha nincs alkalmazott ki fertőtleníti le a szolit?

2009. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A többéves csövek hagyján, de valószínüleg a filterek is többévesek voltak, tehát ha mást nem egy nagy adag sugárzást kaphattál.
2009. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez itt Németországban van.

Van egy jó nagy stúdió és ott 5 külön szoba van kialakítva az 5 szoligépnek.

Van minden szobában tisztasági törlőkendő,papírtörlőkendő,szoliszemüveg,dezodor,sminkeltávolító,+egy nagy tekercs folpakk is,mert a németek szerint úgy a leghigénikusabb,ha abból tépnek és arra fekszenek.

Az ajtók előtt van a pénzbedobó automata,aprópénzzel működik vagy ha veszel bérletet azt is oda dugod be és az így veszi le a pénzt róla.Ott van az árlista kifüggesztve és így tudod mennyi pénzt vigyél magaddal.

A fertőtlenítő folyadékkal tudod saját magad kitisztítani a szolit.Én mielőtt belefekszek is kitisztítom,sosem lehet tudni,úgy nyugodtabb vagyok.

A folyosón,ahol várakozni lehet vannak székek,egy csomó újság+ 1 tálban rengeteg édesség.Általában majdnem az összes kabin szabad.

Egyébként ez egy kis faluban van és a lakásunktól 3m-re. :-)

Mikor először megláttam,hogy itt így működik én is elcsodálkoztam.

Ezenkívül nagyon tiszta és modern,azt hiszem hetente 2-3szor takarítónő is jön.

Ma foglalt volt az én már megszokott szolikabinom,ezért egy másikba mentem,de ezek szerint az nem jól működik.Erre én is rájöttem.:-)

Amúgy itt 9 perc a legkevesebb,az 3euró.A 12perc az 4euró és így tovább.

2009. máj. 13. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Wow, és nem mondod hogy senki nem rámolja ki ezeket a kabinokat? Úgy értem nem viszik el a folpakkot, sminklemosót, fertőtlenítőt stb a táskájába? Hát ez tök fura.
2009. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem,még nem volt rá példa,hogy valami eltűnt volna! :-)

Itt teljesen más mentalitása van az embereknek,mint nekünk magyaroknak.Ha például valaki elhagyja az úton a pénztárcáját,az ott van úgy napokig,hogy senki sem nyúl hozzá.A saját szememmel láttam!

Persze ez csak a falukra vonatkozik,városban gondolom más a szitu.

2009. máj. 14. 14:05
 7/7 anonim ***** válasza:

"Wow, és nem mondod hogy senki nem rámolja ki ezeket a kabinokat? Úgy értem nem viszik el a folpakkot, sminklemosót, fertőtlenítőt stb a táskájába? Hát ez tök fura."


ÁÁÁ, egy tipikus magyar :))) Ez nekem is szemet szúrt :)

2009. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!