Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet, hogy a szőke...

Banya92 kérdése:

Mitől lehet, hogy a szőke hajamban időnként feltűnik egy hoszzú, éjfekete hajszál? :/

Figyelt kérdés
Már nem először veszem észre, hogy a festett szőke hajamban néha előbukkan egy szinte ugyanolyan hosszú koromfekete hajszál. Most is van egy kisebb, és tudom hogy nagyon gyorsan kinő, mert a lenövés a hajamon nincs akkora mint a fekete hajszál. (Tehát amikor festettem a hajam legutoljára, még nem volt ott). De már akkor is találkoztam néhánnyal mikor még nem festettem a hajam. Valaki tudja mitől lehet ez? :D
2011. nov. 29. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Na ez engem is nagyon érdekelne, mert ugyanezt figyeltem meg magamnál korábban(nekem természetes szőke hajam van), ráadásul nemcsak hogy fekete, de nagyon erős is. Mostanában nem találkoztam fekete hajszállal, remélem így is marad... :/ 20/L Lehet, ez vmi hormonális gond? :S
2011. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is erős is ráadásul, de remélem hogy nem hormonális gond, bár én is erre gondoltam...:S De mostanában egyre többször veszem észre, úgyhogy gondoltam már csak megkérdezem :S
2011. nov. 29. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:

1.a festék hibás

2.nem fogja be rendesen a hajad a festék


mindenkinek még a természetes szőkéknek van fekete haszáluk mert as hajuznkban az ÖSSZES festékpigment megtalálhatő csak van amelyikből nagyon sok vaN és van amiből nagyon kevés. ez termlészetes, nyugi!

2011. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De a saját hajam is szőkés színű, távol áll a feketétől. Meg az lehet hogy úgy van ahogy mondod, csak azt még mindig nem értem hogy mitől nőnek kb. 4x-5x gyorsabban azok a kósza hajszálak mint a többi.
2011. nov. 30. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is volt már hogy találtam a világos barna hajam között párszor egy két elég erős, korom fekete hajszálat :)megnéztem közelebbről,mintha teljesen más emberé lett volna,pedig még élt, ott volt a helyén. És akkor még NEM volt befestve a hajam. Már fekete..keresve sem találnám. Ezt nem lehet a hajfestékre fogni!
2012. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!