Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a kozmetikus kinyomkodja a...

Ha a kozmetikus kinyomkodja a pattanásaimat és a miteszereimet, akkor utána tiszta is marad egy ideig az arcom? Ha igen akkor mennyi ideig kb? 15/f

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy másnap nem fogok úgy kelni, hogy újabb pattanások lesznek rajtam?
2009. máj. 13. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem, de egy ideig nagyon piros lesz az arcod

de egy ideig nem is lesznek uj pattanásaid

2009. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kb mennyi idei nem lesznek?
2009. máj. 13. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem tele volt 1 hétig piros pöttyökkel az arcom és utánna jöttek új pattanások.
2009. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dtigenerator válasza:
Amikor a kozmetikus kinyomkodja az arcbőrödet nem tesz mást, mint a pórusaidban felgyűlt gennyet, meg faggyút erőszakolja ki a bőrödből. Gondolom utána lekezeli az érzékeny bőrt valamivel, amitől azokon a helyeken nem gyűlik vissza utána, de ez nem garancia rá, hogy más helyeken nem jöhetne ki újra pattanás. Más pórusok ettől függetlenül ugyanúgy eltömődhetnek. Szóval szerintem egyszer ha mindent kiszedett a kozmetikusod az arcodról, akkor kérdezd meg tőle, mit kezdj az arcoddal, hogy ne legyenek újabb pattanások, gondolok itt mindenféle kencére, meg gezemicére, amit magadra kenhetsz. Amúgy ebben a korban tök normális az ilyen, hormonális változásoknak köszönheted. Kevesebb lesz, ha napoztatod az arcbőrödet, egészségesebben eszel, és külön figyelmet is fordítasz az arcbőröd tisztaságára. Amúgy mellékesen megsúgom, hogy a szex is segít állítólag az arcbőrön, de csak ezért az eredményért még nem próbáltam, egy "Beszélnünk kell róla!" című könyvben volt róla szó. Lehetőleg ha belevágsz, vigyázz azért. :D Amúgy majd elmúlnak, én mai fejjel jót röhögök a 15éves koromban készült fotóimon, rettenetes fejem volt.
2010. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!