Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a lenőtt kikopott feketés...

Ha a lenőtt kikopott feketés (ami már barna) részt szőkítővel és 9%-os oxival leszivatom, milyen színű lesz kb. a hajam ha mondjuk 40 percet hagyom rajta?

Figyelt kérdés
Feketére volt festve ahajam, de már több mint egy éve nem festettem be, és szépen ki van már kopva és le van nőve!
2011. nov. 30. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
narancssárga
2011. nov. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha utána ráviszek egy jó világos szőkét akkor az egész hajam milyen lesz utána eltűnik a leszívatott részről a narancsssárga?
2011. nov. 30. 08:21
 3/5 anonim ***** válasza:
be fogja fogni a narancssárgát a szőke, de el nem tűnik. kb 3 mosás után ledobja, elkezd látszani, hol volt előtte festve, aztán teljesen eltűnik azok a részen a szőke és megint narancssárga lesz. többször le kell szívni, hogy legyen eredménye, de tökéletes aligha lesz.
2011. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

9%a kevés lenne, kell a 12 s,de szerintem semmiképp ne állj neki te, hanem menj el fodrászhoz, mert leégetheted a hajad.

Nekem melírozta a fodrász, kb 2-3 szor mire nagyjából szőke lettem. Azóta már elég festeni, teljesen szőke lett a hajam, és nem is ment tökre. ( És narancssárga sem lesz, ha fodrászra bízod)

2011. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is menj fodrászhoz, én írtam az elsőkat
2011. nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!