Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna szemoldok es sved szoke...

Barna szemoldok es sved szoke haj, nagyon rossz parositas?

Figyelt kérdés
22 eves vagyok, es lassan elkezdtem oszulni, borzalmas..:S Egyebkent nem festetnem a hajam, sosem rajongtam a szoke hajert. Most, hogy Svedorszagban elek, es latom azokat az igazan vilagos,meg sem hidrogen szoke hatast kelto szoke frizurakat(arany szoke, illetve szinte feher szoke haj),annyira megtetszett...Raadasul a hajam eredetileg kozepbarna,bar inkabb sotet fele tendal, a fodrasz szerint,mivel hihetelten gyorsan no, a sotet felejtsem el,raadasul az le sem kopik. Viszont mennyivel szebb a szoke,ha 1het utan latni mar a lenovest?:S Itt nagyon draga a fodrasz,max havi 1x tudnek menni. A szemoldokom is sotet,suru is,de jarok kozmetikushoz. A borom viszont tenyleg porcelan feher,es nagy kek szemeim vannak. A szemoldokom nem szeretnem szineztetni,hisz habar suru hullik is,meg nekem az mar sok lenne...Mit gondoltok ,milyen hajszin allna nekem a legjobban? Amugy hat kozepeig ero hajam van. Gondolkodtam a vilagos barnan is, de nem tudom,az meg kicsit unalmas, bar lehet az lenne a legpraktikusabb szamomra. Valamint ha mar szoke, inkabb az aranyszoke lenne jo szerintetek is? Lehet az nem svedszoke hivatalason, de en igy hivom.:D Talan az a nagyon "feher" mar sok lenne,de ugy irigylem,akiknek ilyen szinu a termeszetes haja.:)
2011. nov. 26. 15:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát eléggé. Akkor már inkább melíroztass!
2011. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Fekete meg allitolag tenyleg nem kopik,nem mernem bevallalni, raadasul, talan az a legelonytelenebb,ha ilyan gyorsan no a hajam...Meg a voros az,ami elgondolkodtat,ott viszont a vilagos, viszont lehet az kicsit sok,az en amugy nagyon visszafogott stilusomhoz.:) Nem a rezvorosre gondolok,hanem arra,ami kicsit a sargarepa fele tendal,de nem olyan brutalisan,biztosan tudjatok,mostanaban,vagy nem reg nagy divat volt. Mondjuk az inkabb fufruval,kozephosszu hajjal tetszik.
2011. nov. 26. 15:17
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyebkent a szemoldok szinezesrol/festesrol,azt se tudom,hogy mondjak. Mi a velemenyetek,milyen gyakran csinaljatok? Mondjuk nekem hosszu is,szerintem hulyen nezne ki szoken.:S
2011. nov. 26. 15:18
 4/20 A kérdező kommentje:
Melirra is gondoltam,de valahogy az egyszinu hajakat kedvelem.
2011. nov. 26. 15:18
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha mindenki szőke, te miért akarsz az lenni? Egy szép barna pont kitűnik a tömegből.
2011. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem beolvadni akarok, csak komolyan olyanok,mint az angyalok.:) Nagyon megtetszett,pedig regebben ki nem alhattam a szoket, amugy kicsikent fejfol szoke voltam.
2011. nov. 26. 15:22
 7/20 A kérdező kommentje:
Meg talan jot tenne egy kis valtozatossag,sose festettem a hajam. Bar kerdes van e merszem hozza, ha msot ugyanolyanra befestem,mint a mostani hajam, az kicsit lehangolo lenne,bar lehet az lesz.
2011. nov. 26. 15:22
 8/20 anonim ***** válasza:

Hátt ez egyéntől függ.

Én melírt javasolnám, bár irtad,h azt nem szerted...


Milyik városban laksz?

2011. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Stockholm. Miert?
2011. nov. 26. 15:42
 10/20 anonim ***** válasza:
csak ugy. Én is svedorszgbol irok :D
2011. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!