Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudok nekem vanília színű...

Nem tudok nekem vanília színű (vagy ahhoz hasonló hajfestékeket mondani, esetleg még mézszínű)? Hab hajfestékre gondolok mert az annyira nem károsítja a hajam

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Habból világos hajszínek nem igazán vannak, meg ami van az is olyan szürke. Milyen az a vanilliaszínű haj? Linkelj képet és megpróbálok segíteni!
2011. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

ez is vanília színű hajfesték, cs ez eléggé károsítja a hajat sokak szerint (köztük fodrász) ilyen fiatalon mint én nem jó ilyennel befesteni :S 17/L

2011. nov. 30. 23:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Casting creme gloss-nak vannak hasoló színezői, konkrétan a mézszőke termékekre gondolok. Egyébként ha elmész fodrászkellékesbe akkor ott palettáról is ki tudod választani a színt, én is vettem ott színezőket, aranyszőkét!
2011. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :) és ez kevésbé károsítja a hajat?
2011. dec. 1. 09:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Leírom a tapasztalataimat:

Loreal Castingot használok, én szeretem, ammóniamentes, illata is jó, és szép szőke színt kapok, ami természetes árnyalatú.

Perfect Mousse hab állagú szőke- legvilágosabbat használtam és szürkés szőke lett a hajam és hamar ki is kopott. Ammóniamentes ez is.

Loreal Subline Mousse- nem próbáltam, de erről sok rosszat hallottam, szal ki se próbálom.

Wellaton Mousse hair: [link] - következő hajfestésnél kipróbálom, sok szőke árnyalata van, és a Wella jó minőség szóval kíváncsi vagyok

Fodrászkellék: Ez a legmegbízhatóbb, elég gyengés festékeket tudnak nekem adni, professzionális, plussz segítenek olyan Oxit adni hozzá amivel a megfelelő árnyalatot érem el az én hajamon. (kicsit drága)

2011. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Loreal Subline Mousse én ezt már próbáltam és nekem hál istenek cs pozitív tapasztaltaim vannak vele az aranyszőkét próbáltam cs újakat is kiszeretnék próbálni hátha valamelyik jobban beválik :)
2011. dec. 2. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!