Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez "sima" folyás? Esetleg a...

Ez "sima" folyás? Esetleg a nyákdugó? Olyan mint pl. a vanilia puding, de nem annyira élénk színű, az állaga is hasonló.

Figyelt kérdés
én még csak 34hetes vagyok
2008. jún. 11. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Leírásod szerint a nyákdugó. VAn akinek nagyon korán elmegy, a méhszájad valószínüleg nyílik.

Ez még nem baj, ettől kihordhatod a babát még rendes korig de lehet kicsit előbb meg islesz, olyan 38 hét körül, de nem biztos.

Szólj azért a dokidnak, ha mész hozzá, és ha fájásaid rendeződnének, vagy vérzel, vagy magzatvizet észlelnél , azonnal menj dokihoz!

2008. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet egy szimpla tisztulás.Nagyon fiatal terhes kismama vagy nagyon jó lenne ha még bent maradna a babád 6hétig.Nézegesd többször és ha mindig tapasztalod akkor jobb lenne az orvosodnak szolni.Hallottam ,hogy vanilia pudinghoz szokták hasonlítani,de az enyém mind a két szülés elött halványrózsaszínű volt.Ha a védőnőddel jó a kapcsolatod és közellebb van hozzád mint az orvosod biztos ő is tud segíteni.
2008. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, már mensi szerű görcseim is vannak, derék nyílalással együtt.ezek elég rendszertelenek.és gyengén érzem csak.mindenképp beszélek az orvosommal.
2008. jún. 11. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele,mert neked tényleg nagyon korai még.nekem a 32héten voltak görcseim nagyon és mondta is a dokim,hogy megrövidült a méhszáj ezért gyógyszert kellett szedjek amivel most állhatok le.Nem tudom én is folydogálok,de nem mondta a dokim,hogy fertőzés lenne,de én úgytudom véreskésnek kéne legyen a nyákdugó...mindegy figyelem én is,de én 36hetes vagyok,szval kicsit előrébb mint te,de azért még maradhatna bennt.
2008. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen, én is egyezkedem babóval, hogy minimum még egy hónapot maradjom:D

boldog babavárást mindenkinek

2008. jún. 11. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:

szia

Szerintem is menj dokihoz!és igen a nyák dugo pirosas mert nekem lányomnál az ment el

2008. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!