Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, tudnátok mondani egy...

Csajok, tudnátok mondani egy extra jó hajvégápolót?

Figyelt kérdés
Megelőzni szeretném a töredezést,elég szálkás és vékony szálú a hajam,néhol törik,de nem vészes. Mondjatok egy jó hajvégápolót,ami tényleg biztos termék:) köszi!!!
2011. nov. 30. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Ricinusolaj, szép puha lesz tőle a haj vége, és gyorsabban is nő.
2011. nov. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A ricinusolajat a hajtövekre kell használni!

A hajvégeket szárítja, tök felesleges..

A T&G-s az nagyon jó,nagyon kevés kell belőle,sokan esküsznek rá, az Alfaparf-nak is van:Semi di Lino, ez is kiváló termék, de nyugodtan kipróbálhatod az Avon-osat is(attól függ mennyit szánnál rá), ha az nem hozza a várt eredményt, akkor próbálhatod a többit is!

2011. nov. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Sztem az avonos nagyon jó :)

[link]

2011. nov. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
[link] itt a hajvégekre is tesz belőle. amúgy elsősorban én is a tövére használom, de ez nem zárja ki h a végére is jó, nekem tényleg puha lett tőle. (első voltam)
2011. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Attól mert Nórika félretájékoztat... ne vedd készpénznek amit mond. Én használom 1,5 hónapja, először én is vittem a hajvégekre,hát semmi szükség rá!! Sosem szálkásodott a hajam, ettől meg teljesen.. Ez nem tápláló olaj attól, mert olaj a neve; ez egy serkentőszer.

Az Avon-os hajvégápoló is jó, én jelenleg azt használom, eddig bevált, de ha minőségileg romlást, vagy negatívumot fogok tapasztalni akkor fent említett hajvégápolókból fogok választani, ezekről mindenhol csupa jót olvastam!:)

2011. dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
barátnőm a glisskurra eszküszik:) nagyon sok, göndör viszonylag száraz haja van....és neki nagyon bejött:) az a kis tubusos:):):)
2011. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én is gliss kurt használok, nekem is bejött.
2011. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
gliss kur, vagy avonos.
2011. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az avonos egy szilikonos fos...én a gliss kurt használom, krémmánián fent vannak a vélemények, és az összetevők is 7 ápoló olajat tartalmaz 1500 ft, nekem 3 hónapra elegendő de nagyon selymes lesz a hajam és csak hajmosás után használom vizes hajon 4-5 napig nem kell hajat mosnom mert nem zsírosodik és még így is érzem a hatását :) szóval ezt ajánlom és a ricinusos mézes hajpakolást
2011. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

huuu köszönöm mindegyikőtöknek:) Glisskur-t sokan ajánlottátok, akkor kipróbálom azt. Egyébként még az Alfaparffal szemeztem.

Majdnem csípőmig éra hajam hossza,most kezdett el csúnyán szálkásodni,és annyira nincs szívem vágni belőle..:( Nem vasalom,nem is szárítom amúgy

2011. dec. 1. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!