Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért van az, hogy epilálás...

Mért van az, hogy epilálás után 4-5-6 nappal, amikor az egyébként ritka szőrkék kezdenek visszanőni, akkor viszket?

Figyelt kérdés
Vékony bőröm van, könnyen sérül, mégis hajlamos a szűrbenövésre. Mit tehetek? Hasznosak-e az ilyen benövés-elleni krémek?
2011. dec. 2. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyan ez a problémám. most épp érdes felületű fürdőszivaccsal próbálkozom h az lehámlasztja az elhalt bőrt, és akkor talán nem nő be.
2011. dec. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ami furcsa, h korábban nem vettem észre ilyesmit. És nem tudok rájönni mi változott meg, a korábbihoz képest. :S


És amúgy a szivacs használ?

2011. dec. 2. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 4-5 nap után visszanő, akkor nem tépte ki őket gyökerestől a gép, hanem csak letépte őket. Ez valószínűleg attól van, hogy a folyamatos epilálástól gyengébbek lettek a szőrszálaid. A benövés ellen a bőrradírozás segít.
2011. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahha. És benövés ellen a gyanta ált. hasznosabb lehet? (Szoktam néha azt is, de nem figyeltem meg a különbséget :p)
2011. dec. 4. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!