Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csütörtökön festettem a hajam...

Csütörtökön festettem a hajam szőkére, a töve nagyon csúnya lett, kedden lesz az esküvőm baj ha pár nappal később újra átkenjük?

Figyelt kérdés
Egyébként két színe van a hajamnak, szőke-fekete tehát ez már a harmadik festés lenne így. De nagyon csúnya lett a töve mert nem jó minőségű hajfesték volt, nem szeretnék így menni az esküvőmre de a babámnak sem szeretnék ártani, árthatok így ezzel neki??
2011. aug. 7. 16:37
 1/6 A kérdező kommentje:
A töve szinte vörös, több mint 5 cm-es lenövésem volt, a többi pedig hamvas szőke, rettenetesen elüt.
2011. aug. 7. 16:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el fodrászhoz, rakja rendbe, ne te csináld. A babádnak az árthat, ha a hajfesték gőzét lélegzed be sokáig, így ha fodrász csinálja, akkor ez kilőve.
2011. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Általában jól szellőző helyen festjük a hajam, odafigyelünk erre. A barátnőm szokta festeni a hajam, eddig maximálisan megvoltam vele elégedve, minden alkalommal, most talán azért nem lett megfelelő az eredmény mert sajnos sietnem kellett és hamarabb mostam le mint kellett volna. :(
2011. aug. 7. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Sietni? bakker, ha csinalunk valamit, normálisan már, vagy sehogy :D

menj el egy mesterfodrászhoz. tesómnak az volt a baja, ami neked. hazilag akarták megcsinálni és letört csomó haja a szökéböl. szálkás, rövid kis.... hetekig sírt meg csomó pénzt kolthetett specko cuccokra. szokites után nagyon serulekeny a haj, ha rovid idon belul ujra ramesz esélyes, hogy leég az egész és mint a száraz falevél, úgy hullanak le a melirozott tincsek

2011. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szőkítem a hajam! Csak hajfestéket használunk ... Egyszer használtunk csak szőkítőt!
2011. aug. 7. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, én amikor fodrásszal megcsináltattam a hajam, akkor szintúgy ilyen voltam (csak én még vöröses,rózsaszines) Én 2naponta festetem, addig míg szép lett.... Hát, a hajam túl élte, szerencsére,de nagyon sok pakolást kell utána rátenni.
2011. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!