Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap tartós színezővel lesz...

Holnap tartós színezővel lesz befestve a hajam. Mit csináljak hogy tovább tartson?

Figyelt kérdés
Szőkéből lesz vörös. Az nem jó megoldás, hogy "ne moss olyan gyakran hajat" mert elég gyorsan zsírosodik. :/ Mit tudtok ajánlani?
2011. dec. 2. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy fesd folyamatosan vagy meg ne szinezőt vegyél hanem hajfestéket...
2011. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

de azért jobb a színező, hogy megnézd, hogy áll, tulajdonképp csak erre jó, vagy bulira, mert ez alkalmi megoldás. ne sok árnyalattal sötétítsd, csak 2-3mal max, vagy ahogy a dobozra rá van írva.


utána meg kérdezd meg a fodrászt, mit javasol. ha tetszik a szín akkor meg befestheted ugyanolyanra csak tartós hajfestékkel.

2011. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én voltam szőkéből vörös rendes festékkel is meg színezővel is, nagyon kopik, főleg világos hajon. Csak azt tudod tenni, hogy gyakrabban fested.
2011. dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fesd gyakran. Ha ritkán mosod, oké, hogy nem kopik annyira, de ilyen nagy különbségnél meg látszik a lenövés azért rendesen.

Amúgy meg sanszos, hogy gyaaaakran akarod majd mosni, hogy mihamarabb kikopjon, szőkére vörös elég hamar csúnya tud lenni, olyan fakó pirosas vagy narancsos. :S Sztem ha bejön a szín, egy hónap múlva csináltasd meg rendes festékkel inkább, az kevésbé kopik. :D

2011. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!