Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék itthon géllakkot...

Szeretnék itthon géllakkot csinálni magamnak. Belevágjak?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta a manikűrösöm csinálja, de már nem bírom anyagilag (mielőtt megkérdezi valaki, tudom, hogy kell vennem egy uv-lámpát, illetve különböző eszközöket, ezek már megvannak).

Mit gondoltok?


2011. dec. 2. 18:03
 1/9 A kérdező kommentje:
*géllakkozást
2011. dec. 2. 18:04
 2/9 anonim ***** válasza:

én is csinálnám a helyedben.

ha lenne eszközöm még műkörmöt is:)ez tervben van:)

2011. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne csináld. Csak rosszat tehetsz magadnak, ha hozzáértés nélkül barmolsz magadnak.
2011. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Off, de érdekel. Mik kellenek hozzá?
2011. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
Aha, persze, vágjál. Aztán ha majd nem tudod leoldani, ne csodálkozz, hogy szétreszeled a körmöd :)
2011. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha nem értesz hozzá, minek szólsz bele? Létezik hozzá speciális oldószer.
2011. dec. 2. 23:19
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Csak másfél éve géllakkozok.. Hidd el, a legtöbbjét csak pájszerrel lehet leszedni. Nem oldja az oldószer.


Három márka van, amit igen. Na, azokat pont azért nem fogod megvenni, amiért nem akarsz elmenni a körmöshöz.

2011. dec. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben az utolsó válaszolóval értek egyet!
2012. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
melyik az a három márka?
2014. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!