Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Leborotváltam...

Mit csináljak? Leborotváltam a nemi szervem és lett egy durván gyulladt szőrtüszőm a nagyajkam belsején. Mit lehet vele kezdeni? Bepanthennel kenegetem, de nem használ. Fáj eléggé.

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus, bőrgyógyász vagy nőgyógyász segíthet.

Fel kéne nyitni. Nyugodtan, szólj előree pl a kozmetikusnak haogy van egy nagyon kellemetlne intim problémád, és elmondhatod-e?

kolléganőm volt így nála.

2009. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám magamnak kinyomni és utánna lefertőtleníteni.
2009. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem látom, hogy gennyes lenne. Vörös és duzzadt nagy pukli. Viszont dörzsölődik, a pisi is csípi. Nem látom a szőrszálat sem, hogy kihúzzam, de gondolom, hogy a szőrtüsző okozza a problémát.
2009. máj. 14. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hú nekem minden gyantázás után szokott ilyen lenni. Most is van:( Mondtam a kozmetikusnak, és ő is látta, de nem csinált vele semmit. Kérdeztem, hogy mit lehetne ez ellen tenni, de nem tudta. Próbáltam kinyomni, de nem ment, még nagyobb lett. Egyébként ha ráhagyom akkor lassacskán el szokott nekem múlni.
2009. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én anno nőgyógyászhoz mentem ilyen gonddal,és felírt egy spray-t,amivel 3x be kellett fújnom. Elmúlt magától.
2009. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jajistenem... muszáj feleslegesen szenvedni? :DDD
2009. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!