Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden natúr kozmetikum...

Minden natúr kozmetikum illatmentes? Tényleg veszélyesek a bolti kozmetikumok?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy fürdés után nem marad rajtam az illata. ez minden natúr terméknél így van? nekem hiányzik, hogy illatos legyek használat után, de "vegyszerezni" sem akarom magam. vagy csak bebeszélés ez az egész, hogy nagyon károsak a bolti kozmetikumok?
2011. dec. 2. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A bolti kozmetikumokat az érzékeny bőrre nem ajánljuk.Bármelyik bőrtípus elviseli.Nem vegyszerezed magam,az igazság az,hogy nagyon szigorúak a feltételek egy kozmetikumnál,ha nem felel meg,nem engedik forgalomba.A "vegyszerek" a termék stabilitását,illatát biztosítják,de nincs mellékhatása.
2011. dec. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs igazad első! Kőolajszármazékokkal van tele az összes nem natúr cucc és bizony ezek felszívódnak és hatásuk évek, évtizedek múlva jelentkezik, pl: rákos leszel. A dezodorban is ha alumínium van, simán évek múlva mellrák alakulhat ki emiatt. A káros anyagok a bőrön keresztül 2-3szor jobban felszívódnak, mintha megennéd őket. Úgyhogy kedves kérdező, ha teheted, használj jópár dologból natúr kiadást, sok esetben az áruk ugyanannyi, mintha károst használnál. PL.: DM-ben van alverde, müllerben terra naturi, rossmannban alterra. Kedves első, pedig légy szíves, ne vezess félre másokat, ha nem értesz a témához.
2011. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! esetleg tudtok olyan natúr kozmetikumot, aminek az illata erősebb, és marad is rajtam valami használat után?
2011. dec. 3. 18:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves második:)!

Kozmetikus vagyok,tanultam anyagismeretet,de!Kérdezz meg egy bőrgyógyászt vagy kozmetológust ő mit mondd.A natúr az amibe még titán-dioxid sincs,na az natúr:).Minden más terméken km-re sorolják,abból szerinted mennyi a hatóanyag és mennyi a stabilizáló?A pánikot nem én keltem,nem a krémtől leszel rákos:),mert szólj,ha már ilyenről hallottál:).Nem mellékesen,ha kivesszük belőle a termék szétesik,megromlik ebből lesz a bőrgyulladás és társai,szerintem neked kellene utánna nézned:).A dezodor is jó példa,ha már felhoztad,tudod mi van benne?:)

2011. dec. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kozmetikus, mit hiszel, egy pár hónapos tanfolyammal már ismered az anyagokat? Nem degradálni akarlak, csak egy vegyész ezeket jobban tudja. Kenj magadra amit akarsz.
2011. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,hiszem!Mert tanultam,ha már felhoztad a vegyészetet,egy laborban is dolgozok,de nem írtad meg a választ:).De lényegtelen ezek nélkül nincs stabil készítmény,ha nem lenne, egy termék sem lenne jó 3 napnál tovább,ezt kellene felfogni.Ezekbe a kozmetikumokba még nem halt bele senki.
2011. dec. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ime egy cikk e témához erősen kapcsolodóan:

[link]

2012. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!