Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nő be a szőr a bőröm...

Miért nő be a szőr a bőröm alá? Gyantázás után mindig tiszta gyulladt a lábam. A szőr benő a bőröm alá, úgy kell kinyomkodni, mert ha nem akkor még inkább begyullad. Ráadásul fordítva nő a szőr, a tüsző van felfelé.

Figyelt kérdés
Teli van a lábam és a combom belső része kicsi lila foltokkal.Nem merek rövidnadrágot sem felvenni,mert a naptól erősebbek lesznek a lila foltok. A lábam a borotvát sem bírja,a krém pedig nem ér semmit.Mit tehetnék? Szégyenlem és nem merek bőrgyógyászhoz menni. 21/L
2009. máj. 14. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

én epillálom és ugyanúgy benőnek a szőrök sajnos nem tudok mit kezdeni vele én sem ajánlották hogy radírozzam minden nap kipróbáltam az sem segített én is úgy szoktam kiszedegetni kapargatni.

jó lenne ha valaki tudna egy jó megoldást rá. 21L

2009. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Heti 1-2x radírozd le alaposan a lábadat. Ha gyantacsíkokat használsz, válts márkát (próbálj ki egy drágábbat). Keress fel egy kozmetikust, hogy szőrtelenítsen ő, de mindenképp oszd meg vele a problémádat. A kozmetikussal közösen biztosan többre juttok, ha mégsem, akkor muszáj lesz rávenni magad arra a bőrgyógyászra. Nem fog megenni.
2009. máj. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!