Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Te tudsz rá megoldás...

Segítség! Te tudsz rá megoldást (hajvasalás)?

Figyelt kérdés
Alapból göndör a hajam(nagyon/sajnos/)és nekem nem teszik meg nem is áll jól.Kivasalom fújok rá lakkot de 30 perc múlva olyan göndör lesz.Tud vagy ismer valaki erős hajlakkot,vagy hajfixálót amitől egész napra olyan marad?Kérlek segíts!
2011. dec. 3. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hajmosás után szárítsd meg a hajad és utána rögtön vasald ki
2011. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. dec. 3. 20:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a hajegyenesítő sampont. Lehet, hogy nem fog segíteni, de egy próbát megér.


Vagy ha nagyon zavar a göndör hajad, akkor csak a (z oldal,vagy póni) frufrudat vasald ki. Úgy jól néz ki. :)

2011. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. dec. 3. 21:22
 5/11 anonim ***** válasza:
A piros taft a legjobb.
2011. dec. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
menj el fodrászhoz ő dauervízbe kiegyenesíti neked és soha többé nem göndörödik be :)
2011. dec. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó ilyenről még nem hallottam o.O

Én inkább azt mondanám, hogy küldj egy képet privibe :) (17 éves lány vagyok nem 35 éves perverz) - Hátha nem is olyan borzasztó a probléma mint aminek beállítod :)

Szerintem mindenki olyan hajjal születik amilyen a legjobban áll neki. Nekem is van ismerősöm akinek nagyon hullámos haja van és ugyanígy van vele mint te. Végül elfogadta, ő ilyen :)

2011. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán próbáldd meg hajegyenesítő samponnal mosni, tegyél rá hajkiegyenesítő balzsamot, hagyd rajta, utána tegyél rá ilyen hajegyenesítő hajkrémet, szárítsd meg egyenesre félig, tegyél rá egyenesítős hajbabot, szárítsd meg teljesen. Vasaldd ki, és fujj rá valami tuti hajlakkot. Ha ez sem hat, akkor nem tudom mit javasolni.
2011. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2011. dec. 9. 19:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Taft ,a 4 erősségű.Nekem bevált.
2011. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!