Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb. másfél éve borotválom a...

Kb. másfél éve borotválom a nemi szervem. A "lágyék" résznél sajnos kipattogott már régen, és azóta nem múlik el. Mit tanácsoltok? 17/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én borotválkozás után beszoktam kenni Gabi lanolinos krémmel. Nekem nagyon bevált, megnyugtatja és szép puhává varázsolja a bőrt ott.
2011. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 - ne borotváld, keress más alternatívát, ha muszáj

2 - ha mégis borotválod, ne valami gagyi kétpengés eldobhatóval. Legyen új, éles a penge és mindig fertőtlenítsd használat után és előtt. És használj habot mindenképp, ja és ne szőrnövekedés ellenében húzgáld, sajnos nem lesz olyan az eredmény, de egy kis borosta még mindig jobb, mint egy piros, pöttyös, gyulladt bőr, nem? :D De amíg nem múlik el, ne borotváld szerintem. És keress valami bőrnyugtató krémet, körömvirág pl, de szerintem a bepanthen se lehet rossz. :S

2011. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!