Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan másfél éve együtt vok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan másfél éve együtt vok a barátommal és jól megvagyunk. Régen volt egy bnője és a hétvégén, vasárnap este odament hozzá. Nekem elmondta, de azt nem érti h miért vok féltékeny mert nem volt semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A családjával mentek ahoz a bizonyos családhoz és ott van egy csaj akivel régen volt vmi köztük. Most vasárnap estefelétől késő estig ott voltak.Amikor elmondta én tök féltékeny lettem és most is az vok. Jogosan? Mert sztem igen. Most mit csináljak? ( a barátommal csak hétvégente tudunk talizni)
2009. máj. 18. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, ha vígasztal én is elég féltékeny típus vagyok,de valoszinű, hogy nem véletlen van veled másfél éve...Szerintem ne foglalkozz vele, rosszabb, ha ezen rágódsz, esetleg veszekedtek rajta...:S
2009. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne izgulj, ha csalàdaik baràtok azzal nem tudsz mit csinàlni, meg nem tilthatod hogy ne menjen oda!

A féltékenységgel, meg csak a kapcsolatotokat ölöd meg! Ennyi erôvel ö is féltékeny lehet, hogy hétköznap kivel mit csinàlsz... Ennek csak csunya vége lehet, ha nem irtod ki magadbol!

Tudom, én is kinyirtam igy egy 7 éves kapcsimat!

Most 1 éve van pàrom, 7 honapja a férjem, egy 12 éves kapcsit hagyott ott miattam és vàltott orszàgot!

Ha most azon filoznék, hogy miért, meg megérdemlem, meg engem is ott fog hagyni stb. akkor màr veszett ügy!

Ha meg akar csalni ugy is megcsal, ha meg nem akkor boldog leszel vele! Ennyi, kàr rajta ràgni magad!

A negetiv gondolatok pont azt vonzàk be amit nem akarsz!

2009. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A családdal mentek, és kész. Nem történhetett semmi. Ne edd magad, mert értelmetlen. Mivel nem voltál ott, ezért csak azt tudhatod, amit elmondott neked. Ha nem hiszel neki, akkor ennyit arról, hogy szereted és bízol benne. Így pedig nem érdemes az egész arra, hogy elvegye a hétvégéjét/hétvégédet. Ha majd rajtakapod, hogy vmiben nem mond igazat, akkor beszéld meg vele, addig meg ne is gondolkozz ilyeneken, vagy tereld el róla a gondolataidat, ha eszedbe jutna.
2009. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!