Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajfesték?

Melyik a legjobb hajfesték?

Figyelt kérdés
Létszíves csak tapasztaltak írjanak.
2008. márc. 25. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Szia

szerintem ami most a legjobb az az ammóniamentes L'oreal festék,nagyon szép színük van és tele van ápolóanyagokkal.

De jók a Wellásak is meg a Schwarzkopfosak is - nem fakul meg olyan gyorsan a szin.

2008. márc. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már jó ideje garniert használok. nekem bejött. szőkére festem a hajam kb 4éve az előző márkájú festékemmel mindíg "sárgás" árnyalatú volt. Ezzel nem. És ami még nagy pozitívuma ha befestem a hajam, lemosom, nem érzem h száraz lenne a festéktől. Selymes tapointású. Sztm jó és az

ára sem horror. 600-700Ft.

2008. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a legjobb. Árfüggő. Számít az is, hogy milyen színt szeretnél. A lényeg, hogy ne előre dobozoltat vegyél, hanem fodrászkellékesben külön festék külön hozzávaló hidrogén-peroxid ! Mert a dobozosokhoz mindig 9-es oxi van, és általában nem olyan lesz mint a dobozon. Nem mindegy, hogy miből mit szeretnél. A legjobb ha segítséget kérsz a fodrászodtól. Kellékesben is tudnak segíteni a szakemberek.

Egy fodrász

2008. ápr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne a legolcsóbbat válaszd!! Kallos felejtős!!
2008. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A Palette festékek nem fognak jól!!! Csomó osztálytársnőm próbálta és mindenkinek foltos lett, vagy be se fogta.(színtől függetlenül.Nálunk 18 lány van és a fele próbálta már.Mindenki más színűre...) Én Most festettem először a hajamat Londával(piros dobozos) és meg vagyok vele elégedve. 7 hete festettem de nem fakult sokat. A hajam fényes és egészséges(előtte fodrász festette szőkére és rosszabb volt mint most, bár most világosbarna) Az ára sem vészes a rossmannban 640Ft. Más osztálytársnőim is használják és elégedettek. Szerintem próbáld ki, max váltasz ha nem tetszik.

Sok sikert! Szép legyél! :)

2008. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2008. máj. 6. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!