Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arctisztítót tudtok...

Milyen arctisztítót tudtok ajánlani amitől szép lesz a bőröm mert eléggé zsíros?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Spiritus saicylatus - szépen le/kitisztítja az arcodat és nem ül bele a piszok. Vagy Aknemycin - ez pattanásokra és miteszerekre is nagyon jó, van belőle krém és oldat.(az oldatot ajánlom!)

Mindkettő gyógyszertári, de az Aknemycin vény köteles.

2011. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem az érzékeny bőröm nem visel el kb semmilyen cuccot amit rá kell kenni.. (kb mindegyik adaléktól kiütéses leszek) viszont a sószapan csodákat művel, ilyen pihe puha bársonyos nem volt még soha, ja meg leszoktam a cigiről is... zseniális :) (amúgy nem nagyon volt soha problémás bőröm, nem volt pattanásom, csak ekcéma jött ki néha... de az elmúlt a sószappantól, és még puhább is lett)
2011. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi... utolsó hol lehet venni sószappant??
2011. dec. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Dm-ben vettem 1000 ft, és szerintem kb egy évig minimum elég, mertez egy sótömb, és úgy kell használni, hogy bevizezed, dörzsölöd picit a tenyeredben, és a kezeddel bekened a nedves bőröd... (magával a szappannap ne dörzsöld a bőröd, mert szétkarcolják kis sódarabok)


de olvass el róla amit talász (pl. [link] , mert én olvastam negatív tapasztalatokat is... de szerintem 90% hogy tuti lesz, főleg ha csak zsíros a bőröd.. ha nem sebes pattanásos, akkor még csípni sem fog :) (arra is jó, csak fájdalmasabb picit) amúgy neten lehet, hogy lehet olcsóbban is venni kisebb darabot, hogy kipróbáld.


én már nem is tudnék nélküle élni.. picit abbahagytam és krémeztem helyette, sokkal rosszabb volt tőle a bőröm, na mindegy, am. mindenkinek más... de ez állítólag minden bőrre jó.. hát ennyi :) sok sikert (a látszat ellenére nem vagyok sószappan ügynök :)... )

2011. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!