Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy ideje minden nap megmosom...

Egy ideje minden nap megmosom a hajamat. Sokan azt mondták, hogy ne tegyem, mert zsíros lesz. Le akartam vele állni, de 2 nap után teljesen bezsírosodik. Ha naponta mosom akkor meg olyan szép. Nincs erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld minél jobban elhúzni a mosások közti időszakot, napokat várj vele, még ha zsíros is, egy idő után hozzászokik a hajad, mert most ahhoz van szokva, hogy naponta mosod. Nem véletlen, hogy zsírosodik.
2011. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy van-e szükséged egyáltalán minden nap hajat mosni. Ha nem, akkor felesleges. Ha igen, jó kideríteni, miért.


Egyébként azt természetes, hogy egy idő után hozzászokik a haj, és minden nap meg kell mosni, de ha ritkítod a mosások gyakoriságát, akkor idővel ahhoz is hozzászokik.

2011. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt ám ilyen. Még nagyon régen csak heti egyszer mostam, aztán áttértem a heti kettőre, aztán heti háromra, aztán szinte minden napra, és én is láttam, hogy ez így nem túl jó. Aztán sampont váltottam, és visszaálltam arra, hogy két vagy három naponta mosom, és most sokkal szebb. Amúgy nem tudom hogy a samponváltásnak van-e hozzá köze:)
2011. máj. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!