Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon nőtt egy pattanás,...

Az arcomon nőtt egy pattanás, amit kinyomtam (nem jött belőle semmi) mert elég furcsán fájt! De most felpúposodott piros és továbbra is fáj! Hogy tüntessem el minél előbb?

Figyelt kérdés
Házi módszereket szeretnék! pl:fogkrém van foghagyma?
2011. dec. 8. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ja a fogkrém jó. Meg az t hallottam, ha paradicsomot raksz rá pár percre, az is jót tesz. Semmiképpen ne bántsd. Ha nagyon zavar, fedd le korrektorral.

Amúgy senki nem veszi észre csak Te gondolod, h akkora probléma :)

2011. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm,köszi :)
2011. dec. 8. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Szárító arclemosókat használhatsz (pl. Szulfokoll), az nálam mindig beválik. Csökkenti a duzzanatot és nem lesz olyan piros. Nekem mindig leviszi hamar (2-3 nap). A lényeg, hogy ne nyomkodd, mert akkor folyton sebes lesz. Remélem tudtam segíteni! :-)
2011. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítővel ecseteld,1-2 nap és elmúlik.
2011. dec. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!