Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gliss kur fújós hajpakolások...

Gliss kur fújós hajpakolások közül melyik a legjobb ill. melyiknél milyen hatás várható?

Figyelt kérdés

[link]


Hosszú, kb lapocka alá érő barna kicsit fénytelen hajam van.


2011. dec. 10. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ezekből már mindet próbáltam, a narancssárga volt a legjobb. Az új feketétől nagyon zsírosodott a hajam.

2011. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a sárga vált be, nagyon szépen kifésülhető lett a hajam, és nem is töredezett úgy.
2011. dec. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az új, fekete nem kiöblítendő, fújós balzsamot használom és nekem nagyon jó. A tövére nem fújok csak a hajam alsó 2/3-ára és így nem zsírosít. Nekem sajnos sokáig szőkítve volt a hajam így nagyon száraz, sprőd, töredezett a vége de ezzel sokkal jobb. Pakolások közül a shea kasmír fújósat használtam, azzal is meg voltam elégedve, nagyon jól fésülhető lett tőle a hajam pedig alapból nagyon gubancos.
2011. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!