Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennyi haj sok, ha egy hajmosas...

Ennyi haj sok, ha egy hajmosas soran kihullik? Kep lent

Figyelt kérdés

Kb a vállam és a hátam közepe közötti hosszusagu a hajam es sotet. En eleg soknak tartom... mondjuk gondor, ezert csak akkor fesulom mikor megmosom es fesules utan most ennyi jott ki. Nagyon kocos, mindig sokat kell bajlodjak vele amig kifesulom es sem balzsam, sem haj spray nem segit.

Szarazon is eleg sokat hullatok... S eszrevehetoen kevesebb hajam van mint ket evvel ezelot...


[link]


[link]


2011. dec. 10. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Uhh,ez nagyon sok.. Nekem ennek a negyede még annyi se,hullik ki.. Keress fel egy orvost!
2011. dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Heti hányszor mosol hajat?Lehet szedned kellene valami haj kapszulát ártani nem árt.
2011. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég sok,szerintem is keress fel egy bőrgyógyászt.
2011. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok. Nekem is hátközépig ér a hajam és néha ennyi jön ki vagy még több. És rengeteg hajam van igy is. De azt is tudni kéne, mert én látom ha akár 5 hajszálat igy összeteszek már nagyon soknak tűnik.
2011. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen a bőrgyógyász is jó de csak magán dokit mivel az SZTK orvosok le sem tojják a fejed és semmilyen empátiát nem mutatnak.
2011. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hetente egyszer... Mar szedtem Biovannet, de nem hasznalt.Fogamzasgatlot szedtem, de tegnaptol abbahagytam. Nem festem, nem vasalom, meg hajhabot sem hasznalok, sem lakkot. Nem cigizek, voltam fogorvosnal es csinaltatok egy verkepet is...

Ma hasznaltam eloszor Lady Banfi hajszeszt es el akarom kezdeni a Revalid kapszulat... Remelem hasznalni fog, mar irtzozok hajat mosni, vagy egyaltalan a hajamhoz erni.

2011. dec. 10. 19:50
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja es ha visszanezem, hogy ez elott 2-3 evvel a kepeken mennyi hajam volt, csak rosszul leszek ... mindenki irigyelte mert dus es gondor volt.. most pedig a fejem tetejen mar latom a fejborom es joval egyenesebb...
2011. dec. 10. 19:55
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?Mindenképpen menj el egy hajgyógyászhoz mikrokamerás vizsgálatra.
2011. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
20 eves vagyok.
2011. dec. 10. 20:05
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is nagyon sok. Volt hogy nekem is kb ennyi hajam hullott ki amikor fésültem,de szerencsére nekem magamtól elmúlt a hajhullás. Szerintem az lene a legjobb ha beszélnél egy orvossal, a végére tényleg nagyon kevés hajad lesz és a hajhullás okát sem ártana tudni.
2011. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!