Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennyi haj sok, ha egy hajmosas...

Ennyi haj sok, ha egy hajmosas soran kihullik? Kep lent

Figyelt kérdés

Kb a vállam és a hátam közepe közötti hosszusagu a hajam es sotet. En eleg soknak tartom... mondjuk gondor, ezert csak akkor fesulom mikor megmosom es fesules utan most ennyi jott ki. Nagyon kocos, mindig sokat kell bajlodjak vele amig kifesulom es sem balzsam, sem haj spray nem segit.

Szarazon is eleg sokat hullatok... S eszrevehetoen kevesebb hajam van mint ket evvel ezelot...


[link]


[link]


2011. dec. 10. 19:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigyed is rendben volt? mert attól is lehet?
2011. dec. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
szerintem pedig abszolút nem sok...én álltalában összekötöm a hajam...és köztudott h aki összeköti ill göndör..és ahogyan azt írtad nem fésülöd csak mikor mosod a hajad...azoknál nem tud annyi hajszál kihullani mint normális esetben...A nagyokosok azt mondják h napi 40-60 hajszál elvesztése egészséges! uh ne törődj vele! semmi gond nincs! a másik meg h azt vetted észre h kevesebb a hajad tömege mint 2 éve az sem gond mivel ahogy növekszel úgy ritkul a hajad! viszont ha nagyon drasztikusan kevesebb a hajad mint régebben akkor tényleg keress fel valakit! De nem hiszem h erről lenne szó! Egy fodrász
2011. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Zsebii válasza:
A fogaid jók? amiatt is hullhat..:/
2011. dec. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is pont ugyanez a problémám csak nekem szőke, vékonyszálú hajam van és egy hajmosásra kb, ennyi hajam kihullik mint ami a te képeden is látható. 20 éves nő vagyok én is, és egy év alatt kb negyed annyira csökkent a hajam sűrűsége mint amennyi volt. Én sem dohányzom, fogaim jók, elvileg minden rendben. Most próbálom kúrálni mégpedig úgy hogy egy héten egyszer mosok hajat, hajmosás előtt 1 óra hosszára hajpakolást teszek fel: ricinus és olivapaj keverékéből, aztán Bánffi hajsamponnal megmosom, aztán teszek rá egy kis balzsamot, mert kulonben iszonyat nehezen fésulhető, valamint napi 3x szedek sörélesztő tablettát.


Remélem segíthettem, és kérlek írj ha neked beválik valami, vagy megtudsz valamit, hogy mitől hullhat, mert lehet hogy azonos a problémánk...

2012. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező, szerintem ez már tényleg sok. Nekem is hullott a hajam, most már leállt, (lekopogom).

Amiket az előző kommentelők írtak azok hasznosak fontos az orvosi vizsgálat, és igen fogamzásgátlótól is lehet, a másik meg a hajfesték ami nagyon durván okozhatja, bár te se fested akkor a hajad.

Nálam a hajhullás oka egyébként vashiány volt. Nálam úgy múlt el a hajhullás hosszú-hosszú hónapok után, hogy naponta vastablettát szedtem plusz c-vitamint és magnéziumot, illetve svédkeserű hajszeszt használok, még ma is. Csak gyógynövényekből készül a hajszesz, és nagyon sokat segít, az a hátránya ennek, hogy kevés helyen lehet kapni, de én nagyon örültem, hogy sikerült rátalálnom, mert ez segített a problémán.

2012. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!