Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne ilyen hajam?...

Hogyan lehetne ilyen hajam? Otthon?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz a hajammal bánni...

Hosszú barna hajam van...igazából hullámos és göndör között...ha hagyom megszáradni olyan lesz mint egy pulikutya...ha meg megszárítom akkor mint egy oroszlán...hajmosás után kb 4-5 nap mire beáll és nem áll szét...nem hordom kiengedve mert mint írtam, olyan mint egy oroszlán, nincs frufrum..nem is szeretnék...

Néha megijedek mert hullik...ilyen körkefém van és az kb egy hét alatt megtelik hajjal...de mivel hosszú a hajam...csalóka...


Nagyon tetszik a képen szereplő hölgy haja... de úgy hátratűzve, hogy ne lógjon a szemébe....


Kellékeim: zokni, papírzacskó, hajtű, hajgöndörítő, zselé és hajhab...


Láttam ilyen videókat neten, zoknis alvás, meg papírzacskós, de nekem soha nem maradt úgy...gyorsan kiugrik belőle...


Előre is köszi!!!!


2011. dec. 11. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
hol a kép?..
2011. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]



itt...ne haragudj!!!


lemaradt

2011. dec. 11. 12:14
 3/8 anonim ***** válasza:

hát szerintem először vasald ki, aztán egy vastagabb hajsütővel göndörítsd. vagy szárításnál húzd ki fésűvel, de ne legyen teljesen száraz, tekerd rá hajcsavaróra/papírra (a papírnak kötözd meg a végét) és aludj úgy. más ötletem nincsen.

(egyébként nekem is vannak bajaim ezzel, nekem sikerül ilyenre megcsinálni, mert alapból egyenes, de 2 óra után kiugrik, akármennyi hajlakkot meg minden szart rákenek.)

2011. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és első voltam.:)
2011. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mint írtam a kellékeknél,e gy féle ősrégi hajgöndörítőm van, hajvasalóm nincs sajnos...kipróbálom...köszi!!

2011. dec. 11. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy hajvasalót manapság már poton pénzért lehet szerezni, a hajegyenesítő samponok átba*szások semmit nem segít. A legegyszerűbb megoldás ha szerzel egy hajvasalót :D Bár egy kisatírozott arcú képet feltehetnél kíváncsi vagyok milyen az az oroszlán, lehet csak te gondolod borzalmasnak... :)
2011. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem szeretném nagyon égetni az az igazság...a képet összehozom holnapra :)

2011. dec. 15. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress kerámia borította vasalót az kevésbé káros és nem kell mindig vasalni csak alkalmakkor :) De megnyugodhatsz sok lány örülne a te hajadnak :D Ez így szokott menni :P
2011. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!