Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig marad göndör a...

Mennyi ideig marad göndör a hajad miután besütöd?

Figyelt kérdés
Hány fokra állítod be a sütővasat? Teszel rá utána hajlakkot is? Milyet?
2011. dec. 12. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem kb. 3 óra hosszat ilyen.

200 fok körül és extra strong lakk.

2011. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Asszem én nem vagyok mérvadó, a hajam olyan szinten egyenes, hogy ha órákig sütögetem, akkor is csak max két óráig marad göndör. Viszont párás időben addig, ameddig ki nem lépek utcára, és ez komoly! Volt, hogy két órán át sütögettem, telelakkoztam, majd elindultam az éjszakai bulizásnak. Mire átértem barátnőmékhez (kocsival mentünk, tehát csak a kocsiba kellett ki- és beszállni a párás téli hidegben), majdnem totál egyenes lett, itt-ott maradt benne egy törés, bezzeg a lakktól ragadt továbbra is. Olyan volt, mintha reggel kócosan felkeltem volna, és egy üveg lakkot fújtam volna a kóctömegre.

Nekem jobban bejött, ha éjszakára becsavarom, és napközben is rajta van, majd induláskor szedem ki. Lakkot gyűlölöm már, csak a végére teszek, mert MINDEGYIK ragad, bármit is mondanak a reklámok.

2011. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
40 fokra állítom!Teszek rá hajlakkot és ilyet: [link]
2011. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 4-5 óráig.
2011. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

csak néhány óráig tart a hajlakk ellenére is???

van olyan lakkom ami nem ragad, bár a hajat sem tartja meg :)

2011. dec. 12. 15:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja igen, ez a másik verzió. Nem ragad, de nem is tart :) A harmadik verzió a kettő kombinációja: nem ragad, nem is tart, csak ha ráfújod az egészet, akkor viszont már ragad :))))

2.

2011. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
napokig göndör marad, jó minőségű a hajam nem kell lakkoznom
2011. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semeddig sem. Ha besütöm 200 fokon hajhabot és hajlakkot is használok (mindkettő Lisap márka) egy fél óra múlva már csak hullámok vannak benne nem göndör tincsek. Ha becsavarom akkor viszont göndör marad egy fél napig, de olyan temészetellenes, szóval úgy nem tetszik.
2011. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A következő hajmosásig, ami 3 nap.

Nagyon vékony szálú hajam van és nagyon könnyen lehet formázni.

Nekem még ilyen régi hajsütőm van, ami semmi hőjelző nincs :D De kb 180 fokra melegedhet fel.

Közben is lakkozok 3x-4x meg utána is piros Tafttal.

2011. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!