Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen élénkvörös hajfesték...

Milyen élénkvörös hajfesték van amiben van szőkítő is? Sötétbarna a hajam, nagyon sötét, szóval minél erősebb a szőkítő benne, annál jobb.

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:

menj el fodrászhoz.

nem ajánlom hogy otthon nekiállj,több okból.

1, szinte biztos,hogy nem a megfelelő színt kapod majd

2, az otthoni festékek nem is olyan jó minőségüek,mint ami fodrászatban van,ezáltal mégjobban szétb*ssza a hajad

3, magadnak tökéletesen nem tudod felvinni a festéket 'foltos' lehet a hajad.


legalább először menj el fodrászhoz,festesd be,és érdeklődj nála akkor a festékeknél,hogy továbbiakban mit ajánlana neked.ha korrekt a fodrász kielégítő választ fogsz kapni,de ismétlen,ha anyagi lehetőséged engedi,inkább járj el mondjuk 5 hetente (nem tudom milyen gyorsan nő a hajad) fodrászhoz,akkor lesz tökéletes.:)

remélem tudtam segíteni.


(egyébként,énis próbálkoztam itthoni festéssel,hát kegyetlen volt..szőkítettem,sárga lett.mondani se kell rohantam egyböl a fodrászhoz,be lett festve barnára,és melíroztuk szőkítővel:))


14L

2011. dec. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem megyek fodrászhoz. Én már rengetegszer festettem itthon hajat, soha nem volt semmi probléma. Csak a megfelelő festéket nem találom...
2011. dec. 13. 05:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha most sötétbarna,akkor 90%,hogy tényleg ronda színe lesz.


Ha már mindenképp festeni szeretnéd otthon maganak,akkor hajszínezőt vegyél.

2011. dec. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia. Sajnos nem lehet megoldani úgy hogy ne szőkítsünk ha nem világos az alap hajszíned.

Ha esetleg pest vagy környékén laksz akkor szívesen megcsinálom neked anyagáron mert fodrásznak tanulok és az csak jó nekem ha tudok valakin gyakorolni :)

2012. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Tudom én is, hogy szőkítenem kell, nem is probléma nekem. Csak az után festés miatt kérdeztem, hogy melyikben van szőkítő. Nem Pest környékén lakom, de azért tényleg köszi az ajánlatot:)

2012. jan. 9. 12:56
 6/7 anonim válasza:
Vettem fodrászkellékesben festéket és adtak hozzá 6%os hidrogént. most próbáltam ki, világosított is és nagyon jó szine lett a hajamnak :)
2012. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, milyen hajfesték az, ami 6-os oxival világosította a festett hajat...!
2013. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!