Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkitő por+hidrogén+dobozos...

Szőkitő por+hidrogén+dobozos hajfesték összekeverhető?

Figyelt kérdés
Egy lépésben szeretném letudni a szivatást+festést.
2007. nov. 27. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neeeeeeem! Kérdezz fodrászt, mielőtt leég a hajad! A hidrogénezést elsőre nem ajánlom házilag, tényleg tönkremehet a hajad. Honnan tudod, meddig hagyd fenn? De Te tudod... Szőkítés után lehet festeni.
2007. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

en csinaltam a lanyom hajat,szokitopor+krem hidrogen 12% os olyanra kell keverni mint a hajfesteket!

festettuk is meg szokito porral is csinaltuk ,de csak tincseket kulon kulon es befoliaztuk ,elobb a festeettuk mert a festek lehet tovabb a szokito port az 15 percig hagytuk ! nagyon szep lett ,a haja szine vilagos barna ,szoke festekkel,meg a szokito + hidrogen,ugyhogy 3 szinu lett!

sok sikert!!

2007. nov. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Fodrász vagyok.Soha nem keverjük össze a szőkítőport a hajfestékkel!!!Otthonra a 12%os hidrogént sem ajánlom (mondjuk a házi szőkítést sem a festés még o.k.) ha nem szeretnél foltos hajat v. esetleg hogy letörjön.De ha mégis otthon szőkítesz mondjuk nem tudom mennyire világos a hajd és mennyit szeretnél világosítani rajta fontos hogy először csak a hajad hosszára vidd fel a szőkítőpor (a hajtőtől kb 2-3 cmre) és csak utánna a tövére, de ne sokáig!És csak utánna szabad átfesteni a hajadat ugyanígy vidd fel a festéket (mert a fejbőrnél nagyobb a hőhatás és gyorsabban hat így nem lesz foltos).De a festéked kevesebb számú hidrogént tartalmazzon mert már utánna nem tud világosítani jobban a hajadon mint ahogy a szőkítőpor leszívta (festék a festéket nem világosít) viszont tönkre tudod tenni a hajadat!

Sok sikert!!

2007. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!