Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek ebben az esetben?

Mit tehetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A hajam nagyon hosszú és szögegyenes, rengeteg van belőle és vékony szálú is. 3-4 naponta mosom, mert kamasz lévén könnyen zsírosodik. Viszont a problémám az, hogy nem tudom se összekötni, se felcsatolni. Lépek kettőt és mindig szétesik, kicsúszik, göndörítés fel se merülhet bennem. Mit gondoltok mi lenne erre a megoldás? Más fazonú haj? Vagy ez ellen nem tehetek semmit? Köszi a válaszokat előre is. :)
2011. dec. 13. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Megfelelő csattal és jó hajgumival (akár kettővel, úgy erősebben fogja nálam legalábbis) sikerülni fog feltűzni.

De egy másik fazon jó ötlet szerintem. Hosszú, egyenes haj, csak lóg, folyton ugyanúgy... csodálom, ha nem unod még. :D Az elég uncsi és semmilyen igazából. Keress valami klassz fazont, és csináltasd meg szerintem.

Feltűzni meg csit-csattal próbáld, jobbról-balról beleteszed, egymásra pattintod - az nem jön ki egykönnyen, max, ha túl kevés hajat teszel közé. :D Összefonhatod, egybe-kettőbe, a végét rögzítsd ilyen kis szilikonos gumival szorosan, az is kitart sokáig azért. Próbálkozz, gyakorolj szerintem. ^^ Persze ilyen hajnál gyakran kell igazgatni, de hát ez van.

2011. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából már én is unom, de fáj a szívem megválni a hosszától, mindig lépcsőzetesre vágattam. Hajgumit meg ezer félét próbáltam már, 0 eredménnyel. De majd akkor dolgozok rajta. Köszönöm szépen a kedves hozzászólást! :)
2011. dec. 13. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!