Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz az arcbőröm és így...

TijuMK kérdése:

Száraz az arcbőröm és így télen hámlik az orrom és a homlokom, milyen arckrémet használjak rá? Amúgy 22éves vagyok.

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én estére klasszikus níveát kenek fel, ha SOS probléma van... egész jó, csak nappalra azért nem az igazi, mert csillog tőle a fejem, mint a diszkógömb. :D

Nappalra szoktam használni Helia-D-t, szerintem ha olcsót akarsz, ezt vedd, nagyon jó, bár ami most van nekem (talán érzékeny bőrre való, de már rég vettem, nem emlékszem) már nem elég így télen, ha elfogy másmilyet veszek.

Amit nagyon nem ajánlok: Garnier - biztos van, akinek jó, nekem nagyon nem vált be semmi tőlük, csak rontott a helyzeten, a Níveák is gyengék szerintem (kivéve a kék tégelyes ugye), és a legtöbb AVON krémmel is megjártam. :S Bár volt egy kék csomagolású Solution anyumnak, az egész jó volt, nem tudom lehet-e még kapni.

De ahogy figyelem, elég egyéni, kinek mi válik be. Azt tudom ajánlani, hogy amíg hámlik, kerüld a bőrradírt, csak ront a helyzeten, mert az ép bőrt is felsérti ilyenkor, a bőrgyógyászom mondta. ^^

22L

2011. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. dec. 14. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
A Niveának a krémje nekem bevált.
2011. dec. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!