Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hordhat-e férfi rózsaszín...

Hordhat-e férfi rózsaszín rövidnadrágot?

Figyelt kérdés
Ezt szeretnék kérni a barátnőmtől szülinapomra. De csak olyan kb. combközépig érőt.
2009. máj. 17. 22:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
49%
Szerintem kicsit b*zis, de ha tényleg ilyet szeretnél... :)
2009. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
felőlem hordhatsz, de ne találkozzunk!
2009. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
hordhatod max a nemi identitásod lesz megkérdőjelezve.
2009. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki azt hord amit akar, ha neked ez tetszik akkor hajrá.

Persze jobban jársz ha legalább valami sötétebb árnyalatot választasz és nem egy babarózsaszínt mert akkor mindenki furcsán fog nézni rád.

2009. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem hordhatod. A normálisabb emberek eljutottak már arra a szintre, hogy tudják nem attól meleg valaki, hogy rózsaszín ruhát vesz fel. Ekkora baromságot... -.-" komolyan falnak megyek már. Na, lehet lepontozni. Szerintem ha neked tetszik és jól is áll, akkor bátran vedd fel.
2009. máj. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Valami sötétes, lilásba hajlót kérj inkább. A világos rózsaszín inkább nőies. Amúgy miért ne hordhatnál? Pláne ha a barátnődnek nincs ellenére a dolog! :) (Akinek meg nem tetszik az pukkadjon meg :D )
2009. máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
igazán férfias leszel majd benne..
2009. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Figyi egy féri hordhat rózsaszín inget, rózsaszín nyakkendőt de annyira még nem toleráns a világ hogy rózsaszín sortban flangáljon egy férfi, mert azonnal melegnek nézik...és egy részeg állat még neked is mehet miatta...
2009. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Rózsaszín hosszúnadrágot is hordhatsz, de lehet a sort kicsit sok lesz utcára. Engem nem zavarna, de vannak akik nem képesek szó nélkül hagyni...
2009. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Én nagyon szeretem, ha egy fiún rózsaszín ruhadarab van. Szerintem az szexi. :)
2010. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!