Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthaj- lehet rakatni dúsítás...

Póthaj- lehet rakatni dúsítás céljából?

Figyelt kérdés
Egy betegség miatt nagyon csúnyán kihullott a hajam. Nincs hosszú hajam, váll alá ér egy kicsivel, de nagyon ritka. Póthajat rakathatok úgy, hogy ne legyen hosszú (olyan hosszúságú, mint a mostani) csak hogy több legyen?
2011. dec. 17. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
hajfelvarrás
2011. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, pl hőillesztéssel megoldható a dolog.
2011. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet persze, de a választéknál látszani fog hogy nincs dús hajad.
2011. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csatos megoldás...vagy hajfelvarrás...hőillesztést ne, mert nekem a fele letört miatta:)

23L

2011. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 oOKrisztiOo válasza:

Sokan mondják rá hogy csúnya, izléstelen, gusztustalan, undorító, de szerintem egész jól néz ki pár éve nekem is ilyen hajam volt, és nekem bevált és még anyukám is dícsérte pedig nem igazán eggyezik a véleményünk a frizurák terén :D

De ettől fügetlenűl azt ajánlom hogy jól gondold át mert ha pár év mulva netalán egyszínű barna vagy szőke frizkót szeretnél akkor egy, két hajmosás után már látszani fog hogy régen milyen volt. Remélem érthetően írtam le:)

És szerintem ne foglalkozz látatlanban mások elutasító véleményével, ha nem teccik akk az enyémre se, fesd olyanra amilyen neked tetszik:)

2011. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!