Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Mit használjak?!

Segítség! Mit használjak?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Az a helyzet, hogy elég rettenetes arcbőröm van... Pattanásos, mitesszeres, homloknál zsíros, a többi helyen annyira száraz hogy hámlik... egy jó ideje garnier termékeket használok. Ezek az elején nagyjából jónak tüntek, de mivel így sem nagyon múlnak ezek a dolgok, így szerintem váltani kellene. De mire/ mikre? Eddig arcradírt használtam, tonikot, meg hidratálót(bár ez nem sokat ért...)... Szeretnék még tanácsot kérni tusfürdő gyanánt is, ugyanis a hátam is hasonló, teját zsíros, pattanásos, mitesszeres... :( Elég kiakasztó, főleg, hogy már 20 éves leszek és nem azért ilyen, mert nem törődöm vele:( Bőrgyógyászhoz is járok, gyógyszert is szettem rá, meg egy vagon krémet is, de nem sokat hatottak:( Előre is köszönöm az ötleteket, egy elkeseredett lány:(
2011. dec. 18. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a bőrgyógyász, aki látja is, és a szakmája miatt ő tud pontosan válaszolni.
2011. dec. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pattanásra jó a fogkrém is
2011. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!