Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb természetes...

Mi a legjobb természetes alapú pakolás vegyes arcbőrre?

Figyelt kérdés
ilyen olaj,zöldség,gyümölcs,tojás,stb-re gondoltam,ami házilag elkészíthető,könnyen beszerezhetőek az alapanyagok...a szemem + a szám környéke száraz és ráncosodik,a többi rész + zsíros,pattanásos,ragyás... :/ ja, a hajam az + hamar zsírosodik és vékony,mit kenjek rá?
2011. dec. 20. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az arcodra mézet vagy natúr joghurtot tegyél, meg esetleg citromlevet tonik helyett

a szememre ajakápolót szoktam kenni, az eléggé ápolja, mert ugye minden hétköznap sminkelek

a hajad ha vékonyszálú akkor egy jó vágás esetleg segít vagy göndörítés, ha zsíros akkor pedig esetleg csalánsampon, de ezt nem próbáltam, mert én inkább minden nap hajat mosok

2011. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Néha nem ártana meglátogatni egy kozmetikust is, mert van, amit a pakolás nem old meg. Megtudhatjuk a korodat?
2011. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok
2011. dec. 20. 18:50
 4/4 anonim ***** válasza:
az ilyen arcborrel nem lehet csinalni semmit!!!nekem is ilyen es voltam mar borgyogyaszaton,kozmetikusnal,fel gyogyszertart rakentem es semmi valtozas:(((sajnos(utalok tukorbe nezni))a hajam ugyszinten,mint a tied!!!nem vagy az ikertesom?:P(VICC)100 szemelybol 2 nek van ilyen baja es az a legrosszabb hogy abba a kettobe benne vagyok:(
2012. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!