Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a jobb, ha egy férfi...

Mi a jobb, ha egy férfi szőrős, vagy ha borotvált?

Figyelt kérdés
Hol és mennyire? Mindenhol? Vagy elég ha a mellén és hasán tünteti el? Vagy inkább az a jobb ha csak a fanszőrzetet tünteti el? Mi a helyzet a hónaljszőrzettel? Teljesen eltüntetve, vagy rövidre nyírva, fazonozva jobb?
2011. dec. 20. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Hónaljszőrzet eltüntetve teljesen.

A többiben pártatlan vagyok.

15L

2011. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ùgy a jobb,ahogyan meg lett teremtve.
2011. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Hónalj rövidre nyírt vagy csupasz, mellkas+has rövidre nyírt, ott lenn is rövidre nyírt vagy csupasz, láb maradhat szőrös :)
2011. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Has és mellkas, és hónalj legyen szőrtelen. Többi maradhat :) 18L
2011. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
attól függ nekem, hogy alapjából mennyire szőrösödik az illető, ha nagyon akkor szerintem szőrtelenítsen, ha nem nagyon akkor szerintem elég ha csak a brét szőrteleníti, nem fejtem ki
2011. dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 TijuMK ***** válasza:

Szerintem, a hónalján legyen szőrtelen vagy rövidre vágott attól függően hogy milyen a mellkasán, mármint ha a mellkasa szőrös akkor szerintem a hónalján is legyen egy kevéske rövidre vágva mert az úgy elég fura ha ott meg csupasz. A hasán legyen szőr, de csak egy csíkba középen mert nekem az nagyon tetszik:) Lent meg legyen rövidre vágva szóval látszódjon hogy férfi de azért ne legyen dzsungel harcos.


22L

2011. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

ahhoz nagyon jó pasinak kell lenni,hogy hónaljon okés legyen a szőr.

szóval:

hónalj-csupasz

fanszőrzet-csupasz,vagy pedig nagyon rövid borostás legyen,de a herék legyenek szőrtelenek teljesen

ha a háta,válla szőrös:tűntesse el gyantával.

melkason okés a szőr,ha nem 5centis és nem dús mint a Hasselhoffnak,illetve hason 1 csík természetes.

2011. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem teljesen mindegy. a barátomnak szőrös a mellkasa, hasa, lába, karja, néha borostásan marad, mindene szőrös :D engem nem zavar. bár a hónalját és intim területet 2 éve szőrteleníti, előtte sem volt semmi problémám vele. talán mert elég jó pasi ahhoz, hogy szőrös legyen... az előző szavaival élve :D

de nagy általánosságban is így gondolkodom, bőven elég, ha ezt a 2 helyet szőrteleníti.

19L

2011. dec. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kismalac80 válasza:
61%
a csubakka férfi az igazi!
2011. dec. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Borotvált FÉRFI? az milyen?
2012. júl. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!