Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan húzzak szép tusvonalat?

Hogyan húzzak szép tusvonalat?

Figyelt kérdés

Felül mikor kihúzom,mindig hiányos lesz egy részen,és néha alig fogja meg és szürke lesz.

Hogyan húzzak szép,egyenletes tusvonalat?


2011. dec. 20. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
gyakorolj
2011. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 éve csak tussal dolgozom,mégsem megy.
2011. dec. 20. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ha nem hagysz ki részt,akkor rámegy a pilláidra is,mert a pillák nem szorosan egy vonalban sorakoznak :/ Én ez miatt nem használok tust.Mert utána nem jó szemspirálozni :/
2011. dec. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ki kell javítgatni, folyékony kéne, igaz az lefolyik a szempilláid tövébe és tényleg szar utána spirálozni, de vmit vmiért
2011. dec. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a zselés tus! Én mikor folyékonyat használtam 3-4 évig, soha nem tudtam normálisan meghúzni, mert vagy a formájával volt gáz, vagy elmosódott.. Mióta az essence zselés tusát és a tus ecsetet használom, azóta megoldódott minden problémám és nagyon egyszerűen meg tudom már húzni a vonalat.
2011. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Én Lady Ann folyékony szemhéjtust használok. Másról nem tudok nyilatkozni, mert csak ezt az egyet használtam még, de nekem bevált. Eleinte nekem sem ment, annyira vastag vonalakat sikerült húznom, hogy az hihehetlen, aztán fokozatosan egyre vékonyabb, egyenletesebb vonalakat sikerült vele húznom.

Én úgy szoktam csinálni, hogy lealapozom a szemhéjamat is (így tartósabb a smink), lecsukom a szemem és a bal kezemmel egy kicsit 'elhúzom' a szemhéjamat oldalra. Így könnyebben hozzáférek a szempillák tövéhez. Közvetlenül a szempillák tövénél apró kis pöttyöket teszek nagyon közel egymáshoz a tussal. Utána a kis pöttyök segítséget adnak, hogy hova kell tus és a pöttyök közé teszek pöttyöket még. Így szép lassan lesz egy egyenes, vékony, egyenletes tusvonal, amit fültisztítóval megigazítok, hogy tényleg szép legyen.

Nekem ez a 'trükk' vált be.:)

16/L

2011. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!