Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy 30 éves nőnek mi az alap...

Egy 30 éves nőnek mi az alap kozmetikai felszerelés, hogy szép ápolt bőre legyen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! 30 vagyok, nekem a kovetkezok ( most a dekorkozmetikai termékeket nem veszem kozéjuk): nappalra egy eroteljesebb hidratalokrém ( ez jelenleg Nivea) , éjszkara egy dusabb, zsirosabb éjszakai, mely mar az elso rancok ellen is hat ( ez az Inositol az Yves Rocher-tol), egy szem-apolo ( Yes to Carrots) , ami a tisztitast illeti: lehet, ezért sokan felszisszennek, de sima Dove szappannal mosom meg/le az arcom, borradir ( ez is YR), hasznalok még egy szôlôkivonatos hidratalo pakolas ( YR szintén), van egy noname agyagpakolasom, és azt hiszem ennyi..Erdekes, miota 30 vagyok, sokkal kritkusabban szemlélem a borom allapotat, igy a felsorolt termékeken kivul néha tartok egy 3-4 hetes komolyabb B - illetve C-vitamin kurat.. N
2011. dec. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsanat, elszallt a vége:): szoval a " belulrol taplalas" nagyon sokat segit. Ugy vélem, talan fontosabb mint a krémezés..

( siettem a valaszirassal, elnézést a félre- és mellétutésekért..)

2011. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors válaszod :) Megkérdezhetném, hogy miből áll az a vitaminkúra, hogy kell elképzelni? :)
2011. dec. 18. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Oh, nagyon egyszeru - B vitamin komplexet szedek , cinket ( azt mondjàk, ez is jo - tobbek kozott- a borre), illetve figyelek, hogy napi legalabb 500 mg C vitamint vegyek be . ( Ez a borapolasban a kollagéntermelés fokozasara hasznalatos, illetve mivel dohanyzom sajna, nekem szinte kotelezo is a magasabb dozisu C vitamin).természetesen ez a téli idoszakban nagyon jol jon immunerositésre, de tényleg rengeteget segit a boron is, életteleibb, frissebb a borom tole. Emellett persze - unàsig ismételt , de valoban hatàsos- a sok folyadék is segit. Egy àzsiai ismerosom ajànlotta a zoldteàt is - az antioxidànstartalma miatt- , hmm.. iszom, iszom, majd meglàtjuk, :)
2011. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!