Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemoldok szedesre milyen...

Henria kérdése:

Szemoldok szedesre milyen gyanta fajtat tudtok ajanlani?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne gyantázd a szemöldököd,hidd el öregíti a bőrt nagyon...És amúgyis a szem környékén a legvékonyabb a bőr...
2011. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
kozmetikust. 4-500ft ért legyantázza és csipesszel formázza, azért ennyit áldozhatnál rá.
2011. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szőrtelenítő krémmel és csipesszel szoktam. A gyanta kikészíti a bőrömet, a csipesszel meg enm jönnek ki a kisebb pihék.
2011. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek .....a rossz indulat hozzászoktatásokat is..ja s aki írta h 4500ft.....csak szolok h itt ki nincs mivel Angliába vagyok nem könnyű ezért kérdeztem...tipikus magyarok :)
2011. dec. 21. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:

400-500ft-ot írt....


Én nem rosszindulatból írtam,hogy ne használj gyantát.Csak megjegyzésként, hogy nem jó a szemkörnyéki bőrnek.

2011. dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valóban ne gyantázd,kevesen tudják,hogy a szemhéj alatt van egy kis izom ami előbb utóbb a sok rángatástól már nem tartja a bőrt és lógó szemhéj a vége.Megéri csipeszelni,igaz gyorsabb a gyanta,de több a hátránya.Egy kozmetikus.
2011. dec. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-500ft-ot írtam, de ez értelmezés kérdése, sztem elég egyértelmű voltam. Egyrészt: külföldön is vannak kozmetikusok. Másrészt: nem biztos,hogy azt a gyantamárkát ott is megkapod, amit mi itthonról ajánlunk. Harmadrészt: Te is magyar vagy. Méghozzá tipikus.
2011. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!