Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás intim területen?...

Gyantázás intim területen? Hogy csináljam? Még sehol nem gyantáztam.17/L

Figyelt kérdés

2011. dec. 17. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy jó ötlet magadnak csinálni!

Én gyantázom karom lábom,de már combom is nehéz megfeszíteni rendesen a bőrt,néha véraláfutásos lesz.

Szerintem szedesd le kozmetikussal.

2011. dec. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
szerintem is elsőre kozmetikushoz menj, mert a nuni környékén elég bonyolult dolog a gyantázás, főleg ha még nincs benne gyakorlatod. Én otthon csinálom magamnak, de alul már tükörből, a popsináál meg a férjem segít be.
2011. dec. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Magadnak még a lábon sem egyszerű (pláne, elsőre). Semmiképpen ne egyedül próbálkozz. A kozmetikus szépen megcsinálja...
2011. dec. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Elmesélem a történetem :D Én is 17 éves lányka vagyok. A szőrtelenítés a hónaljammal kezdődött amire a legjobb megoldás szerintem a borotva... Pedig én gyanta párti vagyok. Csak ugye gyanta esetében meg kell várni míg visszanő a szőr ami nyáron,. meg úgy akármikor is elég kellemetlen. Aztán jött a lábam, alapjáraton szőke szőrzetem van de a sípcsontomon elkezdett sötétebb szőr nőni. Vettünk anyukámmal gyantát ilyen görgőset és leszedte nekem. Utána már magamnak csináltam de sosem volt leányálom. Amikor először voltam kozmetikusnál kiszedte a szemöldököm, gyantával persze, szerintem csipesszel szedegetni öngyilkosság és baromság. Aztán eljutottam 14-15-16 évesen arra a pontra hogy intim területen is kezdeni kéne valamit, tekintve hogy a szőrike kilógott a bikiniből. Nos a bikinivonalat elkezdtem borotválni, aztán egyre több és több helyen. Végül egy orbitális sündisznó lett a nunim helyén ami kipattogott viszketett és undorítóan nézett ki ráadásul 2-3 naponta borotválni kellett. Aztán ezen a hülye oldalon olvastam, hogy az sem árt, ha a segglyukad körül sincs egy szőr sem, szóval én hülye kiborotváltam onnan is. Na azok voltak a kellemetlen percek mikor nőtt vissza és nem tudtam nyugodtan ülni a pi*csámon. Nem kívánom senkinek. Amíg természetes a szőröd és nem megerősödött a borotva által addig kell eltiplizni a kozmetikushoz hogy szedje le (vidéken 1500 körül városokba 2000 szerintem). Ez teljes fazon, nem tart sokáig (15 perc kb) leszedik szeméremdombon, igény szerint hagyva csíkot (én szoktam, nem szeretem ha teljesen csupasz) valamint a nagyajkak területén, és nekem a fenekemnél is lehúzzák... Kellemetlen nem mondom de koránt sem kell belehalni, havonta egyszer kibírható én mindig a ciklusom után megyek pár nappal :) És ilyenkor leszedetem a lábam is meg kiszedik a szemöldököm. 3 az egyben és kijövök 3000 forintból havonta. És NEM vagyok szőrös. A lábgyantát otthon is meglehet oldani, de az én kozmetikusom kímélően leszedi 5-6 perc alatt. Nekem már picit se fáj és a szőr is megritkult. És ez így lesz az intim területen is. Én csak buzdítani tudlak a gyantázásra! Bár lehet én vagyok mazoista. :D Üdvözletem! Majd írj, hogy döntöttél!
2011. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Epillátorom van, amit helyeken használok is, de annyira alacsony a fájdalom küszöböm, hogy karon, combon, ott egyszerűen nem bírom. Vádlin is csak nehezen. tudom, hogy csak az első 1-2 alkalmat kellen kibirni, utána jobb lenne, de nem birom magam rászedni :(

Az a baj, hogy nincs gyantázásra alkalmas hely, itt a kozmetikusok nem nagyon foglalkoznak vele :/ (határon túli vagyok)

2011. dec. 17. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom milyen kozmetikus nem foglalkozik ilyennel. Ez abnormális. Menj csak el valahova tuti van gyantázás... Ha a combodon szőke a szőr le ne szőrtelenítsd! Felesleges!
2011. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!