Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nagyon világos vagy a...

A nagyon világos vagy a sötétebb szőke árnyalatok állnak jobban a nagyon fehér, áttetsző bőrhöz?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el világosítani a hajamat és én elég világos szőke hajat szeretnék,csak nem tudom jól állna-e! Szerintetek jó a nagyon világos szőke?

Például ilyesmi:

[link]


2011. dec. 22. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fehér a bőröm és voltam már nagyon világos szőke és sötétszőke is. Valaki szerint a világos állt jobban valaki szerint a sötétebb. Szóval nagyon megoszlottak a válaszok. Nekem most jelenleg igy a kettő között van és szerintem ez a legjobb, de nekem tényleg nagyon fehér bőröm van.
2011. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Hát nekem is irtó fehér a bőröm,kicsit rózsaszínes beütéssel és sajnos nagyon vékony is a bőröm! Köszönöm a válaszodat,esetleg ha tudnál képet küldeni a hajad színéről azt nagyon megköszönném! :)
2011. dec. 23. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!