Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajamat vasalni szoktam kb...

A hajamat vasalni szoktam kb 3-4 cm a hajam. Csak fent szoktam vasalni. De nemtudom mivel"rögzítsem". Hajlakkal próbáltam már de úgy az összes hajszál begörbül. Arrol is hallottam hogy zselével is lehet rögziteni de azt mondták úgy undorító?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit csináljak?
2011. dec. 22. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet kapni már nagyon sok fajta hajformázó gélt,habot,krémet, sprayt, elég sokminden van, próbálj ki egy hajformázó sprayt nekem bevállt
2011. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy vasalod, hogy felálljon tőle a hajad, és azt akarod odarögzíteni? Én is csináltam így egy ideig, vagy kevés lakkot teszel rá, vagy ha úgy nem jó akkor veszel egy keményebb állagú hajvaxot, és azzal bekened vasalás után, formázod vele. Utána mehet rá kis lakk. Egyébként ugyan így lehet ha csak simán egyenesre akarod vasalni.
2011. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)) kipróbálom
2011. dec. 27. 22:26
 4/4 A kérdező kommentje:
milyen hajformázó sprayre gondoltál? neked melyik van?
2011. dec. 27. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!