Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire teszi tönkre a hajat...

Mennyire teszi tönkre a hajat a hőillesztéses póthaj?

Figyelt kérdés
Karácsony után lesz póthajam, nem sokáig, max 3 hónapig kiakarom próbálni hogy áll a hosszú haj. Mivel kezeljem, mire ügyeljek? Nagyon tönkreteheti ezidő alatt az eredeti hajamat ? Vannak jó tippeitek ?
2011. dec. 22. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
bnőmnek volt már hőillesztett és felvarrt haja is, mindkettő tönkretette. de nekem a hőillesztette eggyáltalán nem tetszett, amikor felfogta a haját lehetett látni. nekem ezért tetszett jobban a felvarrt mert praktikusabb volt ilyen téren, nem lehetett látni. bár asszem a hőillesztettet meg fésülni jobban tudta, meg mosni is. viszont a felvarrt haját sokáig tudta hordani mert én mindig visszavarrtam neki, így nem került semmibe,és látni se lehetett h nem egy szakmabeli csinálta :) a hőillesztettel meg elkell menned szakemberhez ha leakarod szedni és újra akarod tetettni.
2011. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem hőillesztéses eljárással lett feltéve 120 tincs. 30.000 Ft volt felrakási díjjal együtt 50 cm európai haj.


2-3 hónapig lehet fent (a hajad növekedésétől függ), aztán vissza kell menni és leszedetni. Ha normális állapotban marad a póthajad-tehát nem szárazd ki-, akkor még egyszer fel lehet használni.


Nekem a fodrász azt mondta, hogy egyáltalán nem károsítja a saját hajamat, én hiszek neki, megbízható.


Mindenképpen használj hajvégápoló olajat, én a póthaj egészére szoktam tenni, nem csak a hajvégekre.


Használhatsz nem kiöblítendő balzsamot, valamint pumpás kifésülő sprayt.


Heti 2-szer ajánlott mosni a hajat. Nekem azt tanácsolta a fodrász, hogy lehetőleg ott ne nagyon samponozzam, ahol a póthajak rögzítve vannak. Ne előre hajtott fejjel moss hajat, mert összegubancolódik. Azokon a napokon, amikor megmosod, használj pakolást, 20 percig ajánlatos fent hagyni. A mosásról még annyit, hogy ne áztasd túl sokáig a póthajat.


Reggel és este alaposan fésüld át a póthajat, mert ha összegubancolódik és csomó lesz benne, azzal már nem nagyon tudsz mit kezdeni, le kell szedni. Fésüléskor az illesztés alatt fogd meg a hajat és először alul fésüld, majd haladj fokozatosan fölfelé.


Én személy szerint Infinity crystal szérum hajvégápolót használok, Avonos sampont és szintén avonos kiöblítést nem igénylő balzsamot, gliss kur fekete pumpás sprayt és ugyan ilyen kiöblítendő balzsamot. Fésülködéshez pedig vaddisznósörte hajkefét használok.

2011. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!