Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik termék a legjobb a...

Melyik termék a legjobb a pattanásokra?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdenek zavarni a pattanások,és egy csomó terméket kipróbáltam már,de egyik sem hatott tartósan...valakinek valami,ami bevált?
2011. dec. 23. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász,vagy háziorvos- Dalacin T oldatot kell kérni az használ,ha nagyon gáz...
2011. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász - Roaccutan.

Nagyon hatásos, de rengeteg mellékhatással, pl szájszárazság. Rendszeres vizsgálatok is szükségesek hozzá, mert veszélyes is tud lenni.

Nekem NAGYON bevált, és nálam a mellékhatások sem voltak vészesek, ez egyénfüggő.

2011. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Bőrgyógyásznál majd érdeklődök,hogy nekem melyiket ajánlaná:)
2011. dec. 23. 12:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Isotretinoin. vagy valami ilyesmi a neve, én ezt szedtem és nagyon szépen helyrehozta a bőröm.
2011. dec. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fekete szappan:-))


Nekem nagyon bevált,Kozmetikusnál tudod beszerezni:-))

2011. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Zineryt is nagyon jó, minden bőrhibát meggyógyít, és legfeljebb egy hét alatt teljesen tiszta lesz az arcod. Ezt is csak orvosi vényre adják ki a patikákban, a kozmetikai szerek egyébként tényleg nem használnak.
2011. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Fekete Szappan nem kozmetikai szer attól hogy ott IS lehet kapni:-))
2011. dec. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A DM-ben van egy haláli jó gyógykozmetikum, a neve Vermix Szárítókeverék forte. Minden patit, ragyát nagyon gyorsan elmulaszt. Ráadásul magyar és nem drága. Írjatok majd róla! SZIASZTOK.
2012. jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!